субота, 30 липня 2011 р.

Цікаві факти про котів

Кішки є дуже красивими, розумними, ласкавими і відданими людині домашніми тваринами. Кішка швидко запам'ятовує будинок і стає близьким другом. Ці домашні улюбленці в погані хвилини життя допоможуть зняти нервову напругу, позбавлять від поганого самопочуття, відвернуть від сумних думок і повсякденних турбот. Але  чи насправді ви настільки добре знаєте свою кішку? Пропонуємо вашій увазі кілька справді дивовижних фактів про котів.

У світі налічується більше 500 000 000 домашніх котів. Найбільше кішок люблять в Австралії, – на 10 австралійців припадає 9 котів. В Азії найкотячішою країною є Індонезія – тут їх більше 30 мільйонів, а в Європі - Франція, мешканці якої мають під своєю опікою близько 8 мільйонів котів. Однак є й країни, наприклад Перу чи Габон, де домашні коти майже не зустрічається.

Малюнок поверхні носа кішки такий же унікальний, як і відбиток пальця у людини.
 Одна із найбільших порід кішок - Регдол. Коти цієї породи важать від шести до десяти кілограм, а кішки - від п'яти до восьми кілограм.

Найменшою є порода Rusty-spotted (Руда плямиста кішка). Цей вид котів живе в Індії та на Шрі-Ланці. Їхні розміри приблизно удвічі менші, ніж у звичайних домашніх кішок - близько п'ятнадцяти сантиметрів в довжину, а вага не перевищує 1,4 кг.

В Британії кішок використовують для охорони харчових складів, зерносховищ та реліквій Британського музею від мишей. А в Австрії кішкам, які прослужили на охороні складів кілька років, призначається довічна пенсія у вигляді молока і м'яса.

Коти махають своїм хвостом, коли вагаються зробити той чи інший вибір. Наприклад, якщо кішка хоче вийти на вулицю, а там падає дощ. Як тільки вона вирішить залишиться удома, або ж вийде під дощ - хвіст негайно припинить розгойдуватися.

Домашні кішки єдині серед котячих, які здатні тримати хвіст при ходьбі вертикально. Всі дикі кішки тримають свої хвости горизонтально або між ногами. 

1 коментар:

  1. Harrah's Resort Atlantic City - Mapyro
    Get directions, reviews 용인 출장안마 and information 화성 출장샵 for Harrah's Resort Atlantic City in Atlantic 용인 출장안마 City, NJ. 전라북도 출장샵 777 Harrahs Blvd, Atlantic City, NJ 군산 출장마사지 08401 1-866-GAMBLER.

    ВідповістиВидалити